Společnost myoskeletální medicíny ČLS JEP

 

Poslání a cíle společnosti

Výbor společnosti

Novinky

Vzdělávací a školící akce

-

plánované akce

-

proběhlé akce

-

důležité

-

Nabídka vzdělávacích programů

Zahraniční kongresy

Kontaktní adresy

Adresy ostatních organizací

Internetové adresy

Časopisy a odborná literatura

Důležité

Lékaři, kteří absolvovali základní dlouhodobý kurz myoskeletální mediciny před 1.1. 2004, jsou povinni absolvovat Inovační kurz myoskeletální mediciny. Certifikát o absolvování inovačního kurzu bude předpokladem pro další platnost k vykazování a proplácení smluvních výkonů 21510 a 21520.

Lékaři jsou povinni inovační kurz absolvovat do 4 let od 1.1.2014.

Informace o pořádání inovačních kurzů budou zveřejňovány na internetových stránkách odborné společnosti myoskeletální mediciny.


Smutné oznámení

V noci 2.října nás navždy opustil v požehnaném věku 98 let p. prof. Karel Lewit, i když několik dní před tím sliboval, že se dožije 100. Široká lékařská a rehabilitační obec vzpomíná na společná setkání, ať již soukromě, v kurzech, kdy se nezištně dělil o své poznatky a techniky se svými kolegy a žáky. Nyní se již zbavil všech pozemských bolestí a jistě tam nahoře pilně diskutuje se svými přáteli, pány profesory: Vl. Jandou, J.Jiroutem, V. Vojtou, O. Starým...,kteří jej předešli. Koriguje své názory a již " přemýšlí", jak pomoci odstranit funkční poruchy myoskeletálního systému zástupu čekajících pacientů. Bohužel, vše jen ve virtuálním světě.
Čest jeho památce!
Díky za vše, milý Karle

S panem profesorem se rozloučíme v pátek dne 10/10/14 ve 14:00 v Krematoriu Motol.

MUDr Jana Jandová
předsedkyně Společnosti pro MsM

 
 

Copyright (c) 2009 Společnost myoskeletální medicíny ČLS JEP